W związku z wprowadzeniem nowych przepisów sanitarnych, w kościele obowiązuje limit osób. Od 7 listopada 2020 r. w nabożeństwach i Msza Świętych może uczestniczyć maksymalnie 26 osób. Bardzo proszę o dostosowanie się do tych wymogów. W obecnej sytuacji można skorzystać z dyspensy udzielonej przez Księdza Biskupa i uczestniczyć we Mszy Świętej niedzielnej i świątecznej poprzez radio, telewizję lub Internet. Zachęcam do uczestniczenia we Mszy transmitowanej z naszego kościoła poprzez Kanał Parafii Rozniszew na YouTube. Każda Msza św. w niedzielę i w dniach powszednich jest transmitowana poprzez ten Kanał. Zachęcam do zasubskrybowania naszego Kanału, wówczas nie ominą nas żadne transmisje.

Jednocześnie pragnę podziękować za wszelkie ofiary wpłacane na nasze konto.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam,
błogosławię i życzę zdrowia
– ks. Wojciech