INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
19 marca 2024 - 31 grudnia 2024
Wtorek 19 marca 2024
7:00 | Za śp. Józefa, Henryka, Barbarę Czerwińskich |
Środa 20 marca 2024
7:00 | Za śp. Zofię Koczyk (od Ryszarda Rybarczyka) |
Czwartek 21 marca 2024
7:00 | Za śp. Zofię Koczyk (od Alicji Kuźnia) |
Piątek 22 marca 2024
7:00 | Za zmarłych Józefa, Mariannę Grzeżałkowskich |
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
19:00 | Do św. Rity - patronki spraw beznadziejnych |
Sobota 23 marca 2024
7:00 | W intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego |
Niedziela 24 marca 2024
9:00 | Za śp. Halinę (20 r. śm.), Edwarda, Zbigniewa, Alicję Włodarczyków |
11:30 | Za parafian |
18:00 | Za śp. Edwarda (r), Zofię, Kazimierę, Antoniego Koczyków |
Poniedziałek 25 marca 2024
17:15 | Za śp. Barbarę Czerwińską (od wnuczków) |
18:00 | Za śp. Juliannę, Tomasza, Henryka Wasilewskich |
Wtorek 26 marca 2024
17:15 | Za zmarłych Zuzannę, Jacka, Janusza Knapów; Arkadiusza Bieniasa; Sławomira Sztobryna |
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Środa 27 marca 2024
7:00 | Za śp. Piotra, Mariannę Młynarczyków |
18:00 | Za śp. Edwarda (r), Emilię Dąbków |
Czwartek 28 marca 2024
18:00 | Dzięczynna za Eucharystię i Kapłaństwo |
Piątek 29 marca 2024
18:00 | LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU |
Sobota 30 marca 2024
20:00 | Dziękczynna za Chrzest Święty |
Niedziela 31 marca 2024
6:00 | Za parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | Za śp. Władysława (r), Jana, Janinę, Jerzego Wojtasów, Grażynę Piotrowską, Ryszarda Koczyka |
Poniedziałek 1 kwietnia 2024
9:00 | Za śp. Leokadię Grzeszczak (r); zm. z rodz. Piechotów i Urbańskich |
11:30 | Za śp. Bernarda Piechotę (5 r. śm.) |
18:00 | Za śp. Halinę, Józefa, Helenę, Jana Słupków, Mariannę, Franciszka Dąbrówków, Waldemara Marczaka |
Wtorek 2 kwietnia 2024
17:15 | Za śp. Zdzisława Rybarczyka (od rodziny Golów) |
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Środa 3 kwietnia 2024
17:15 | Za śp. Mariannę (r), Wincentego, Leszka Jankowskich; Stanisławę, Józefa Petryków |
18:00 | Za śp. Wacława (r), Andrzeja Marchewków; Grażynę Działkowską; Marylę, Andrzeja Mariańskich |
Czwartek 4 kwietnia 2024
17:15 | Za zmarłych Jana (r), Ryszarda Wójcików |
18:00 | Za śp. Janinę Młynarczyk (r) |
Piątek 5 kwietnia 2024
7:00 | Za śp. Barbarę Czerwińską (od uczestników pogrzebu) |
18:00 | Do Najświętszego Serca Pana Jezusa |
Sobota 6 kwietnia 2024
7:00 | Do Niepokalanego Serca NMP |
17:15 | Za śp. Ryszarda Budziaka (6 r. śm.) |
18:00 | Za śp. Teodorę (2 r. śm.), Mariana Wargockich |
Niedziela 7 kwietnia 2024
9:00 | Za śp. Karolinę (r), Zygmunta Boguckich, Zuzannę, Jana Janczewskich |
11:30 | Za parafian |
18:00 | Za śp. Mariannę (11 r. śm.), Władysława Szymańskich |
Poniedziałek 8 kwietnia 2024
17:15 | Za śp. Aleksandrę (r), Feliksa Kurków |
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Wtorek 9 kwietnia 2024
17:15 | Za zmarłych Józefa, Stefanię Gałązków |
18:00 | Za śp. Jadwigę (r), Stanisława Miśków, Zofię, Antoniego, Helenę, Stanisława, Kazimierza Marczaków |
Środa 10 kwietnia 2024
17:15 | Za śp. Włodzimierza Czesława Cwyla (od uczestników pogrzebu) |
18:00 | Za śp. Mirosława Micha (1 r. śm.) |
Czwartek 11 kwietnia 2024
18:00 | Za śp. Stanisława (r), Stefanię, Andrzeja Frączków, Wiesława Molskiego |
Piątek 12 kwietnia 2024
17:15 | Za śp. Krzysztofa (r), Józefa, Janinę Dąbrówków |
18:00 | Za śp. Henryka (r), Józefę, Zdzisława Michałków |
Sobota 13 kwietnia 2024
7:00 | Za śp. Alicję (r), Mariannę, Mieczysława Grzeszczaków |
17:15 | Za zmarłych Romana, Jana, Stanisławę Rybarczyków; Mariannę, Jana, Mariannę Plaków |
18:00 | Za śp. Zofię (r), Józefa Szostaków; Elżbietę Woźniak;Genowefę Turek |
Niedziela 14 kwietnia 2024
9:00 | Za śp. Tadeusza (r), Barbarę Kowalskich |
11:30 | Za parafian |
18:00 | Za śp. Władysława, Stefana, Lucynę Staszewskich, Zofię, Mariana Sobotów |
Poniedziałek 15 kwietnia 2024
18:00 | Za śp. Teodorę Kowacką (r) |
Wtorek 16 kwietnia 2024
17:15 | Za śp. Zdzisława Rybarczyka (od uczestników pogrzebu) |
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Środa 17 kwietnia 2024
18:00 | Za śp. Elizę Kulka (r) |
Czwartek 18 kwietnia 2024
17:15 | Za śp. Czesława Świdra, Oleksandra Iszczuka, Zygmunta, Elżbietę Kuźniaków, Jerzego, Henryka Trzesińskich, Jana, Mariannę Czerskich, Włodzimierza Chrasta |
18:00 | Za śp. Barbarę Czerwińską (od wnuczków) |
Piątek 19 kwietnia 2024
17:15 | Za śp. Franciszkę Majewską |
18:00 | Za śp. Zofię (20 r. śm.), Edwarda Narojczyków |
Sobota 20 kwietnia 2024
17:15 | Za śp. Stefana (r), Jadwigę, Pawła Marciniaków |
18:00 | Za śp. Helenę (r), Franciszka, Kazimierza Narojczyków; Zbigniewa Górskiego |
Niedziela 21 kwietnia 2024
9:00 | Za śp. Irenę, Genowefę, Józefa, Jana Kamińskich; Annę, Zygmunta Owczarków |
11:30 | W 25 r. ślubu Anety i Zbigniewa Durka - dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Rodziny |
18:00 | Za śp. Włodzimierza Czesława Cwyla (od uczestników pogrzebu) Za śp. Zofię Makuch (od rodziny Irzyków z dziadkiem) Za śp. Jadwigę Korzeniewską Za śp. Zofię Koczyk (od uczestników pogrzebu) Za śp. Leokadię, Mariana Kurzepów Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) Za śp. Teodorę Kowacką Za śp. Zdzisława Rybarczyka (od uczestników pogrzebu) Za zmarłych Wacławę (r), Edwarda, Wiesława Organiściaków Za śp. Józefa Kocyka (od uczestników pogrzebu) Za śp. Jerzego Rotuskiego (od uczestników pogrzebu) Za śp. Wiesławę Bogucką (od uczestników pogrzebu) Za śp. Stanisława Frączka (od uczestników pogrzebu) Za śp. Barbarę Czerwińską (od uczestników pogrzebu) Za śp. Irenę Czaplińską (od uczestników pogrzebu) wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 22 kwietnia 2024
18:00 | Za zmarłych Floriana (r), Stefanię, Józefa, Zenona, Marka, Krystynę, Janinę Kołakowskich |
19:00 | Do św. Rity - patronki spraw beznadziejnych |
Wtorek 23 kwietnia 2024
18:00 | W int. ks. Wojciecha - imieninowa |
Środa 24 kwietnia 2024
18:00 | Za śp. Jerzego Bratosa |
Czwartek 25 kwietnia 2024
18:00 | Za śp. Marka Miśka |
Piątek 26 kwietnia 2024
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Sobota 27 kwietnia 2024
18:00 | Za śp. Helenę, Mieczysława, Annę, Romana Kurasiewiczów, Franciszkę Majewską, Halinę Czyżewską |
19:00 | Nabożeństwo do MB Pani Rozniszewskiej |
Niedziela 28 kwietnia 2024
9:00 | Za śp. Jerzego Rokitę (2 r. śm.) |
11:30 | W 91 r. urodzin Krystyny Kaniewskiej - o zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski |
18:00 | Za śp. Jerzego, Janinę Urbańskich |
Poniedziałek 29 kwietnia 2024
17:15 | Za śp. Zofię Makuch (od uczestników pogrzebu) |
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Wtorek 30 kwietnia 2024
18:00 | Za śp. Stanisława Frączka (od uczestników pogrzebu) |
Środa 1 maja 2024
18:00 | Za śp. Stanisławę (r), Władysława Korzeniów, Wiktora Marczaka; zm. z rodz. Traczyków i Bednarskich |
Czwartek 2 maja 2024
18:00 | Za śp. Stefana Wieczorka (r) |
Piątek 3 maja 2024
9:00 | Za śp. Stanisławę, Ignacego, Edwarda, Wiesława Wolskich |
11:30 | Za Ojczyznę i w int. Strażaków |
18:00 | Do Najświętszego Serca Pana Jezusa |
Sobota 4 maja 2024
16:45 | Za śp. Leokadię, Mikołaja Górskich |
18:00 | Za śp. Helenę, Jana Marciniaków |
Niedziela 5 maja 2024
9:00 | Za śp. Józefę, Stanisława, Józefa, Henryka Miśków |
11:30 | Dziękczynna w I Rocznicę Komunii Świętej (I Komunia - Łukasz Zajączkowski) |
18:00 | Za śp. Władysława, Stefana, Lucynę Staszewskich, Zofię, Mariana Sobotów |
Poniedziałek 6 maja 2024
18:00 | O dobre urodzaje |
Wtorek 7 maja 2024
18:00 | O dobre urodzaje |
Środa 8 maja 2024
16:45 | Za zmarłych Stanisława i Stanisława Frączków |
18:00 | O dobre urodzaje |
Czwartek 9 maja 2024
16:45 | Za zmarłych Jana (r), Kazimierza, Mieczysława, Jana, Kazimierę Góreckich |
18:00 | Za śp. Stanisława, Feliksę, Adama, Alicję, Jana, Krystynę, Antoniego, Daniela, Karola Przepiórzyńskich |
Piątek 10 maja 2024
16:45 | Za śp. Zdzisława Celuch (r) |
18:00 | Za śp. Jana, Rozalię Budziaków, Franciszka, Franciszkę Olszewskich |
Sobota 11 maja 2024
16:45 | Za śp. Adolfa Głaszczka (4 r. śm.) |
18:00 | Za śp. Włodzimierza Czesława Cwyla (od uczestników pogrzebu) |
Niedziela 12 maja 2024
Wniebowstąpienie Pańskie
9:00 | Za śp. Zdzisława Zielińskiego, Henryka Traczyka |
11:30 | W intencji dzieci przystępujących do I Komunii św. |
18:00 | Za śp. Mariannę, Ryszarda, zm. Górskich i Majchrów |
Poniedziałek 13 maja 2024
18:00 | Za śp. Barbarę Czerwińską (od uczestników pogrzebu) |
Wtorek 14 maja 2024
18:00 | Za zmarłych Annę (r), Władysława, Edwarda Majewskich; Kornelię, Wacława Milczarczyków; Janinę Kołakowską |
Środa 15 maja 2024
18:00 | Za śp. Jerzego Rotuskiego (od uczestników pogrzebu) |
Czwartek 16 maja 2024
18:00 | Za śp. Mariannę Marczak |
Piątek 17 maja 2024
16:45 | Za śp. Zdzisława Rybarczyka (od uczestników pogrzebu) |
18:00 | Za śp. Irenę Czaplińską (od uczestników pogrzebu) |
Sobota 18 maja 2024
16:45 | Za śp. Jana (r), Zofię, Ryszarda, Józefę, Piotra Budziaków; Mariannę, Stanisława Czerskich; zm. z rodz. Budziaków i Czerskich |
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Niedziela 19 maja 2024
9:00 | Za śp. Józefa, Mariannę, Tadeusza, Anielę Górskich; Henrykę Janczewską |
11:30 | Za parafian (odpust) |
18:00 | Za śp. Włodzimierza Czesława Cwyla (od uczestników pogrzebu) Za śp. Tomasza, Mariannę, Stanisława Ogonków; Aleksandrę, Stefana Wasilewskich Za zmarłych Krystynę (4 r. śm.) i Mariana (9 r. śm.) Kraska Za zmarłych Krystynę (2 r. śm.), Katarzynę (10 r. śm.), Adama, Jana, Władysława, Martę Olszewskich, Marię Rybarczyk, Romana Słomczyńskiego, Józefa, Rozalię Traczyk Za zmarłych Zofię i Edwarda Koczyków (od Ireny Dąbek Wukowicz) Za śp. Zofię Makuch (od uczestników pogrzebu) Za śp. Zdzisława Rybarczyka (od uczestników pogrzebu) Za śp. Józefa Kocyka (od uczestników pogrzebu) Za śp. Wiesławę Bogucką (od uczestników pogrzebu) Za śp. Stanisława Frączka (od uczestników pogrzebu) Za śp. Barbarę Czerwińską (od uczestników pogrzebu) Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) Za śp. Bernarda Piechotę Za śp. Andrzeja Kowalczyka (4 r. śm), Zofię, Jana, zm. rodz. Pyrków wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 20 maja 2024
9:00 | Za parafian (odpust) |
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Wtorek 21 maja 2024
18:00 | Za śp. Barbarę Czerwińską (od wnuczków) |
Środa 22 maja 2024
18:00 | Za śp. Stefanię (r), zm. z rodz. Soplów |
19:00 | Do św. Rity - patronki spraw beznadziejnych |
Czwartek 23 maja 2024
18:00 | Za śp. Zdzisława Michalczyka (6 r. śm.); Lucję, Stanisława Sobotów |
Piątek 24 maja 2024
18:00 | Za śp. Wiesławę Bogucką (od uczestników pogrzebu) |
Sobota 25 maja 2024
18:00 | Za śp. Stanisława Frączka (od uczestników pogrzebu) |
19:00 | Nabożeństwo do MB Pani Rozniszewskiej |
Niedziela 26 maja 2024
9:00 | Za śp. Zofię Makuch (od dzieci) |
11:30 | Za parafian |
18:00 | Za śp. Franciszka (r), Janinę, Teresę, Bolesława, Stanisława Budziaków |
Poniedziałek 27 maja 2024
16:45 | Za śp. Irenę Czaplińską (od córek) |
18:00 | Za śp. Krystynę Marchewka, Stanisławę, Zygmunta, Wacława Sawickich |
Wtorek 28 maja 2024
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Środa 29 maja 2024
16:45 | Za śp. Edwarda, Zofię Koczyków |
18:00 | Za śp. Feliksa, Genowefę Bożków, Karola, Kazimierę Badyńskich |
Czwartek 30 maja 2024
Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - Boże Ciało
10:00 | Za parafian |
18:00 | Za Śp. Mariannę (2 r. śm.), Ryszarda Kamińskich |
Piątek 31 maja 2024
17:30 | O Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Anielina |
Sobota 1 czerwca 2024
16:45 | Za zmarłych Leona, Zofię Czerwińskich, Romana Jaroszka, Zenona, Teklę, Helenę Grądziel |
17:30 | O Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Boguszkowa |
Niedziela 2 czerwca 2024
9:00 | Za śp. Janinę, Stefana Rogozińskich, Krystynę Matuszewską |
11:30 | W r. ślubu Teresy i Krzysztofa Korczaków - dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Rodziny (chrzest) |
18:00 | Za śp. Józefę (r), Bernarda, Zenona, Mirosława, Helenę, Krzysztofa, Kazimierza Bąkowskich, Zofię Adamczyk, Waldemara Paradowskiego |
Poniedziałek 3 czerwca 2024
17:30 | O Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Kolonii Rozniszew |
Wtorek 4 czerwca 2024
17:30 | O Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Rozniszewa |
Środa 5 czerwca 2024
17:30 | O Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Zagrób |
Czwartek 6 czerwca 2024
17:30 | O Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Zakrzewa |
Piątek 7 czerwca 2024
7:00 | Za śp. Barbarę Czerwińską (od uczestników pogrzebu) |
18:00 | W 80 r. urodzin Romana Kołakowskiego - o zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski |
Sobota 8 czerwca 2024
16:45 | Za śp. Jana, Zofię, Ryszarda Budziaków; Jana, Barbarę Pietrzaków; Feliksę, Władysława Piesiewiczów; wszystkich zmarłych Janów z rodz. Budziaków i Czerskich |
18:00 | Za śp. Franciszka, Franciszkę, Tadeusza, Mieczysława, Bogdana, Teresę Olszewskich, Zygmunta, Janinę, Adama Dąbrówków |
Niedziela 9 czerwca 2024
9:00 | Za śp. Krzysztofa (r), Stanisławę, Jana Cwylów; Natalię, Wacława, Mieczysława Koczyków |
11:30 | O Boże błogosławieństwo dla wnuczek i wnuków |
18:00 | Za śp. Stanisława, Cecylię, Wiesława Kurków |
Poniedziałek 10 czerwca 2024
16:45 | Za zmarłych Wacława, Stanisławę Seremaków |
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Wtorek 11 czerwca 2024
16:45 | Za śp. Włodzimierza Czesława Cwyla (od uczestników pogrzebu) |
18:00 | Za śp. Wiesławę Bogucką (od uczestników pogrzebu) |
Środa 12 czerwca 2024
18:00 | Za zmarłych Bogumiłę, Jana Koczyków |
Czwartek 13 czerwca 2024
18:00 | Za zmarłych skrzywdzonych i niewynagrodzonych |
Piątek 14 czerwca 2024
18:00 | Za śp. Jana Skoniecznego |
Sobota 15 czerwca 2024
18:00 | Za śp. Zdzisława Rybarczyka (od uczestników pogrzebu) |
Niedziela 16 czerwca 2024
9:00 | Za śp. Annę, Rozalię (r), Adama, Hieronima, Jerzego Bratosów, Zofię Jakubczyk, Tadeusza Mikuska, Wiesława Łubińskiego |
11:30 | W 10 r. ślubu Karoliny i Daniela Sobierajów - dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Rodziny |
18:00 | Za śp. Mariana Młynarczyka (r) Za śp. Jana, Janinę, Ryszarda, Tadeusza, Kacpra Sobierajów; Stanisława, Rozalię Lao Za śp. Zdzisława Rybarczyka (od uczestników pogrzebu) Za zmarłych Jadwigę, Ludwika, Jana Ziembińskich; Grażynę Domaszczyńską; Ryszarda Wituszyńskiego Za śp. Damiana Sawickiego (13 r. śm.) Za śp. Mateusza Sobieraja Za śp. Józefa Kocyka (od uczestników pogrzebu) Za zmarłych Teresy i Tadeusza Czerskich Za śp. Jerzego Rotuskiego (od uczestników pogrzebu) Za zmarłych z rodz. Bojczew Za śp. Wiesławę Bogucką (od uczestników pogrzebu) Za śp. Stanisława Frączka (od uczestników pogrzebu) Za śp. Barbarę Czerwińską (od uczestników pogrzebu) Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować Za śp. Zofię Koczyk (od uczestników pogrzebu) Za śp. Włodzimierza Czesława Cwyla (od uczestników pogrzebu) Za śp. Zofię Makuch (od uczestników pogrzebu) wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 17 czerwca 2024
18:00 | Za śp. Bernarda (r), Leokadię, zm. z rodz. Chojeckich |
Wtorek 18 czerwca 2024
18:00 | Za śp. Irenę Czaplińską (od uczestników pogrzebu) |
Środa 19 czerwca 2024
18:00 | Za śp. Franciszka, Janinę, Józefa Smolińskich; zm. z rodz. Górskich |
Czwartek 20 czerwca 2024
18:00 | Za śp. Barbarę Czerwińską (od wnuczków) |
Piątek 21 czerwca 2024
16:45 | Za śp. Jana, Mariannę Czerskich; Henrykę Trzesińską |
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Sobota 22 czerwca 2024
18:00 | Za śp. Ryszarda Kowalskiego |
19:00 | Do św. Rity - patronki spraw beznadziejnych |
Niedziela 23 czerwca 2024
9:00 | Za śp. Janinę, Feliksa Wachników |
11:30 | Za parafian |
18:00 | Za śp. Janinę, Jerzego Urbańskich |
Poniedziałek 24 czerwca 2024
16:45 | Za śp. Jana Wójcika |
18:00 | Za śp. Jana, Janinę Sałków |
Wtorek 25 czerwca 2024
7:00 | Za śp. Janinę, Kazimierza Janczewskich; Janinę, Feliksa Wachników; zm. z rodz. Miśków |
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (1 r. śm.) |
Środa 26 czerwca 2024
16:45 | Za zmarłych Wandę Piskozub; Andrzeja (r), Katarzynę, Mieczysława Kwiatkowskich; Bogdana Kowalczyka |
18:00 | Za śp. Krzysztofa, Eugeniusza, Wiesława Stańczyków; Wacława, Antoninę Piwowarczyków |
Czwartek 27 czerwca 2024
7:00 | Za śp. Władysława, Stefanię, Dionizego Pyrków |
18:00 | Za śp. Stanisława Frączka (od uczestników pogrzebu) |
Piątek 28 czerwca 2024
18:00 | Za śp. Pawła, Cecylię, Jana, Katarzynę Sobotów |
Sobota 29 czerwca 2024
16:00 | Msza ślubna: Magdalena Ciża - Bartłomiej Jaciubek |
18:00 | Za śp. Leokadię, Tadeusza Żołędziewskich |
19:00 | Nabożeństwo do MB Pani Rozniszewskiej |
Niedziela 30 czerwca 2024
9:00 | Za śp. Genowefę, Mariana, Annę, Stefana Urbańskich, Annę, Franciszka Mazurów |
11:30 | Za parafian |
18:00 | Za śp. Genowefę (r), Jana, Krzysztofa Sieków; Władysława, Jana Młynarczyków |
Piątek 5 lipca 2024
7:00 | Za śp. Zofię Makuch (od uczestników pogrzebu) |
18:00 | Do Najświętszego Serca Pana Jezusa |
Sobota 6 lipca 2024
7:00 | Do Niepokalanego Serca NMP |
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Niedziela 7 lipca 2024
9:00 | Za śp. Mariannę, Henryka Traczyków |
11:30 | Za parafian |
18:00 | Za śp. Leokadię, Michała, Zbigniewa Korczaków; Władysławę, Edwarda, Stanisława Altawęgrów |
Poniedziałek 8 lipca 2024
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Wtorek 9 lipca 2024
7:00 | Za śp. Jana, Natalię, Stanisława Szelągów |
18:00 | Za śp. Władysławę, Mariana Rokitów |
Środa 10 lipca 2024
17:15 | Za śp. Włodzimierza Czesława Cwyla (od uczestników pogrzebu) |
18:00 | Za śp. Stefana, Cecylię, Jana i zm. z rodz. Janczewskich |
Czwartek 11 lipca 2024
17:15 | Za śp. Honoratę Seremak (r) |
18:00 | Za zmarłych Kornelię (r), Wacława Milczarczyków; Annę, Władysława, Edwarda Majewskich; Janinę Kołakowską |
Piątek 12 lipca 2024
16:30 | Msza ślubna: Marta Kowalczyk - Mateusz Michalak |
18:00 | Za śp. Henryka Matysiaka (r) |
Sobota 13 lipca 2024
17:16 | Za śp. Dionizego Pyrkę, Annę, Romana, Jerzego Rybarczyków |
18:00 | Za śp. Juliannę Knyt, Władysława (r), Danielę, Zofię, Piotra Kowalskich |
Niedziela 14 lipca 2024
9:00 | Za śp. Barbarę Stępień (r) |
11:30 | Za parafian |
18:00 | Za śp. Franciszka (r), Helenę, Kazimierza Narojczyków; Zbigniewa, Krzysztofa Górskich; Ryszarda Kowalskiego |
Poniedziałek 15 lipca 2024
17:15 | Za śp. Zdzisława Rybarczyka (od uczestników pogrzebu) |
18:00 | Za śp. Irenę Czaplińską (od uczestników pogrzebu) |
Wtorek 16 lipca 2024
17:15 | Za zmarłych Bogdana Kowalczyka; Martę Milczarczyk |
18:00 | Za śp. Barbarę Czerwińską (od wnuczków) |
Środa 17 lipca 2024
17:15 | Za śp. Bronisława Grzeżałkowskiego (r) |
18:00 | Za śp. Stefanię (r), Stanisława, Andrzeja Frączków, Wiesława Molskiego |
Czwartek 18 lipca 2024
18:00 | Za śp. Antoniego, Zofię, Krystynę Matuszewskich |
Piątek 19 lipca 2024
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Sobota 20 lipca 2024
16:00 | W 50 r. ślubu Danuty i Kazimierza Traczyków - dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Rodziny |
18:00 | Za śp. Jadwigę (r), Stefana, Pawła Marciniaków |
19:00 | Msza w Zakrzewie |
Niedziela 21 lipca 2024
9:00 | Za śp. Annę, Zygmunta, Helenę, Władysława, Mieczysława Owczarków |
11:30 | W 18 r. urodzin Krystiana Kwiatkowskiego - o zdrowie, potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny |
18:00 | Za śp. Jerzego Rotuskiego (od uczestników pogrzebu) Za zmarłych Kazimierza Rokitę; Ernę Ciechacką (r) Za zmarłych z rodz. Kurasiewiczów Za śp. Wiesławę Bogucką (od uczestników pogrzebu) wolne - kliknij aby zarezerwować Za śp. Stanisława Frączka (od uczestników pogrzebu) Za śp. Zofię Koczyk (od uczestników pogrzebu) Za śp. Barbarę Czerwińską (od uczestników pogrzebu) Za śp. Irenę Czaplińską (od uczestników pogrzebu) Za śp. Czesława Micha (r) Za śp. Stanisławę Oleksiak (r) wolne - kliknij aby zarezerwować Za śp. Włodzimierza Czesława Cwyla (od uczestników pogrzebu) Za śp. Zofię Makuch (od uczestników pogrzebu) Za śp. Zdzisława Rybarczyka (od uczestników pogrzebu) Za śp. Józefa Kocyka (od uczestników pogrzebu) wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Poniedziałek 22 lipca 2024
18:00 | Za śp. Martę, Piotra, Bernarda Piechotów, Jana Dąbrówkę |
19:00 | Do św. Rity - patronki spraw beznadziejnych |
Wtorek 23 lipca 2024
18:00 | Za śp. Piotra Celucha (r) |
Środa 24 lipca 2024
18:00 | Za śp. Jadwigę (11 r. śm.), Jacka Janczewskich, Henryka Sawickiego |
Czwartek 25 lipca 2024
7:00 | Za śp. Mieczysława (r), Mariannę, Alicję Grzeszczaków |
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Piątek 26 lipca 2024
17:15 | Za śp. Annę Kamińską |
18:00 | Za śp. Grzegorza Urbańskiego |
Sobota 27 lipca 2024
17:15 | Za zmarłych Mieczysława, Annę, Antoniego, Andrzeja, Kazimierę, Henryka Kurzepów, Janinę, Feliksa Wachników, oraz siostry Stanisławę, Bolesławę, Irenę i Alicję oraz Małgorzatę Łukasik |
18:00 | Za śp. Franciszka, Stanisławę, Józefa, Kazimierza, Helenę Makuchów; Franciszka, Honoratę, Krzysztofa Kęsików |
19:00 | Nabożeństwo do MB Pani Rozniszewskiej |
Niedziela 28 lipca 2024
9:00 | Za śp. Mariannę, Franciszka Mochnackich, Helenę, Stefana Kurzypskich, Wandę, Jerzego Karasiów |
11:30 | W 18 r. ślubu Doroty i Rafała Józwowiczów - dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Rodziny |
18:00 | Za śp. Emilię (r), Edwarda Dąbków |
Poniedziałek 29 lipca 2024
17:15 | Za śp. Zofię Makuch (od uczestników pogrzebu) |
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Wtorek 30 lipca 2024
18:00 | Za śp. Stanisława Frączka (od uczestników pogrzebu) |
Środa 31 lipca 2024
18:00 | Za śp. Helenę, Wacława Dygów |
Czwartek 1 sierpnia 2024
18:00 | Za śp. Wiesławę Bogucką (od uczestników pogrzebu) |
Piątek 2 sierpnia 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | Do Najświętszego Serca Pana Jezusa |
Sobota 3 sierpnia 2024
7:00 | Do Niepokalanego Serca NMP |
18:00 | Za śp. Mariannę (r), Apoloniusza Korczaków, Janinę, Jana Sochajów |
Niedziela 4 sierpnia 2024
9:00 | Za śp. Janinę (r), Franciszka, Teresę, Bolesława, Stanisława Budziaków |
11:30 | W 5 r. ślubu Dominiki i Damiana Kęsików - dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Rodziny |
18:00 | Za śp. Mirosława Staszewskiego (3 r. śm.) |
Poniedziałek 5 sierpnia 2024
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Wtorek 6 sierpnia 2024
9:00 | W 30 r. ślubu Marii i Józefa Marczaków - dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Rodziny |
18:00 | Za śp. Stanisławę (r), Henryka Skrzypczaków; Irenę Kamińską; Jana Wdowiaka; Witolda Włodarczyka; Jerzego Lacha |
Środa 7 sierpnia 2024
18:00 | Za śp. Jerzego Rotuskiego (od uczestników pogrzebu) |
Czwartek 8 sierpnia 2024
18:00 | Za zmarłych Bolesława, Władysława, Martę Miśków; Eleonorę, Jana Kocyków |
Piątek 9 sierpnia 2024
17:15 | Za zmarłych Kazimierę (r), Jana, Mieczysława, Jana, Kazimierza Góreckich |
18:00 | Za śp. Jerzego (r), Juliannę, Władysława Lachów; Martę, Jerzego, Jana Wdowiaków |
Sobota 10 sierpnia 2024
17:15 | Za śp. Włodzimierza Czesława Cwyla (od uczestników pogrzebu) |
18:00 | Za śp. Henrykę, Józefę, Juliana, Honoratę, Małgorzatę, Stanisława Janczewskich; Michała, Annę Staszewskich |
Niedziela 11 sierpnia 2024
9:00 | Za śp. Henryka, Józefa Czerwińskich |
11:30 | W 18 r. urodzin Dariusza Grzeżałkowskiego |
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Poniedziałek 12 sierpnia 2024
17:15 | Za śp. Zdzisława Rybarczyka (od uczestników pogrzebu) |
18:00 | Za śp. Czesławę, Jerzego Doniców; zm. z rodz. Doniców i Witków |
Wtorek 13 sierpnia 2024
18:00 | Za śp. Jadwigę, Edwarda Janczewskich, Stanisławę, Stanisława Janowskich |
Środa 14 sierpnia 2024
18:00 | W 18 rocznice urodzin Kingi Talaga, 50 rocznice urodzin Jadwigi i Tomasza Talagów |
Czwartek 15 sierpnia 2024
Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny
9:00 | Za śp. Miłosza Gowina (r. śm.) |
12:00 | Za parafian i w intencjach wszystkich Pielgrzymów |
18:00 | Za śp. Mariannę Skonieczną |
Piątek 16 sierpnia 2024
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Sobota 17 sierpnia 2024
18:00 | Za zmarłych Klarę, Franciszka, Ryszarda, Wacława, Władysławę, Jadwigę Steckich; Petronelę, Aleksandra Dubickich; Halinę, Romualda Nahorskich |
Niedziela 18 sierpnia 2024
9:00 | Za śp. Piotra Wójcika (r) |
11:30 | W 30 r. ślubu Katarzyny i Jarosława Janowskich - dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Rodziny |
18:00 | Za śp. Józefa Kocyka (od uczestników pogrzebu) Za śp. Jerzego Rotuskiego (od uczestników pogrzebu) Za śp. Mariannę Leszczyńską (r) Za śp. Andrzeja Ciechackiego (r) Za śp. Wiesławę Bogucką (od uczestników pogrzebu) Za śp. Stanisława Frączka (od uczestników pogrzebu) Za śp. Barbarę Czerwińską (od uczestników pogrzebu) Za śp. Irenę Czaplińską (1 r. śm.) (od uczestników pogrzebu) Za śp. Zbigniewa, Halinę, Edwarda, Alicję Włodarczyków wolne - kliknij aby zarezerwować Za śp. Zofię Koczyk (od uczestników pogrzebu) Za śp. Włodzimierza Czesława Cwyla (od uczestników pogrzebu) Za śp. Zofię Makuch (od uczestników pogrzebu) wolne - kliknij aby zarezerwować Za śp. Zdzisława Rybarczyka (od uczestników pogrzebu) Za śp. Mieczysława, Janinę Wdowiaków; Krystynę, Edwarda Kacalińskich wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 19 sierpnia 2024
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Wtorek 20 sierpnia 2024
17:15 | Za śp. Barbarę Czerwińską (1 r. śm.) (od wnuczków) |
18:00 | Za śp. Grażynę Działkowską (r); Wacława, Andrzeja Marchewków, Andrzeja, Marylę Mariańskiego |
Środa 21 sierpnia 2024
18:00 | Za śp. Stanisława (r), Jadwigę, Juliannę, Aleksego i zm. z rodz. Miśków |
Czwartek 22 sierpnia 2024
18:00 | Za śp. Stanisława Frączka (1 r. śm.)(od uczestników pogrzebu) |
19:00 | Do św. Rity - patronki spraw beznadziejnych |
Piątek 23 sierpnia 2024
18:00 | Za śp. Edwarda, Marka, Juliannę, Aleksego Miśków |
Sobota 24 sierpnia 2024
18:00 | Za śp. Mariannę Marchewka (r); Kazimierę, Antoniego, Józefa Kocyków; Alicję Sopel |
Niedziela 25 sierpnia 2024
9:00 | Za śp. Andrzeja Frączka, zm. z rodz. Frączków i Stańczyków |
11:30 | W 29 r. ślubu Joanny i Dariusza Dygów - dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Rodziny |
18:00 | Za śp. Stefanię, Stanisława Malinowskich |
Poniedziałek 26 sierpnia 2024
18:00 | Za śp. Feliksa (r), Aleksandrę Kurków |
Czwartek 29 sierpnia 2024
17:15 | Za śp. Zofię Makuch (od uczestników pogrzebu) |
18:00 | Za śp. Zdzisława Kowackiego (r) |
Piątek 30 sierpnia 2024
17:15 | Za śp. Bogdana Czerskiego (r) |
18:00 | Za śp. Wiesławę Bogucką (1 r. śm.) (od uczestników pogrzebu) |
Sobota 31 sierpnia 2024
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
19:00 | Nabożeństwo do MB Pani Rozniszewskiej |
Niedziela 1 września 2024
9:00 | Za śp. Mariannę (r), Jana, Ryszarda, Kazimierza Koczyków, Huberta Korczaka |
11:30 | Za parafian (dożynki - Zakrzew) |
18:00 | Za śp. Grzegorza Urbańskiego |
Poniedziałek 2 września 2024
18:00 | Za śp. Zdzisława Rybarczyka (od uczestników pogrzebu) |
Wtorek 3 września 2024
18:00 | Za śp. Stefana, Cecylię, Józefa Chojnackich, Wacława, Helenę Matysiaków, zm. z rodz. Matysiaków, Chojnackich, Figlewiczów |
Środa 4 września 2024
18:00 | Za śp. Stanisława Frączka (od uczestników pogrzebu) |
Czwartek 5 września 2024
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Piątek 6 września 2024
7:00 | Za śp. Zofię Makuch (od uczestników pogrzebu) |
18:00 | Do Najświętszego Serca Pana Jezusa |
Sobota 7 września 2024
7:00 | Do Niepokalanego Serca NMP |
16:30 | Msza ślubna: Weronika Dudek - Mateusz Wieczorek |
18:00 | Za śp. Marka, Edwarda Miśków; Helenę, Ryszarda Kreczmańskich |
Niedziela 8 września 2024
9:00 | Za śp. Barbarę (r), Tadeusza Kowalskich |
11:30 | Za parafian (odpust) |
18:00 | Za śp. Janinę (r), Jerzego Urbańskich |
Poniedziałek 9 września 2024
17:15 | Za śp. Kazimierza (r), Jana, Franciszkę, Zofię, Mariana Sobotów |
18:00 | Za śp. Juliannę (r), Władysława, Edwarda Koczyków |
Wtorek 10 września 2024
17:15 | Za śp. Włodzimierza Czesława Cwyla (od uczestników pogrzebu) |
18:00 | Za śp. Danielę (r), Władysława Kowalskich |
Środa 11 września 2024
18:00 | Za śp. Jana, Honoratę, Mariana Koczyków, Jana, Leokadię Pyzów |
Czwartek 12 września 2024
18:00 | Za śp. Władysławę (r), Wacława Dąbków |
Piątek 13 września 2024
18:00 | Za śp. Teresę Przybylską (r) |
Sobota 14 września 2024
17:15 | Za śp. Reginę, Hipolita Piekarniaków |
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Niedziela 15 września 2024
9:00 | Za zmarłych Tadeusza (r), Wandę, Barbarę Stępniów, Janinę, Stanisława Trocińskich |
11:30 | W r. ślubu Jolanty i Zbigniewa Michałków - dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Rodziny |
18:00 | Za śp. Zofię Makuch (od uczestników pogrzebu) Za śp. Zdzisława Rybarczyka (od uczestników pogrzebu) Za zmarłych Leokadię, Kazimierza Nocuniów; Romualda Rudeńko Za śp. Józefa Kocyka (od uczestników pogrzebu) Za śp. Jerzego Rotuskiego (od uczestników pogrzebu) Za śp. Jana Leszczyńskiego (r) Za zmarłych Łucję Rokita; Waldemara Ciechackiego (r) Za śp. Wiesławę Bogucką (od uczestników pogrzebu) Za śp. Stanisława Frączka (od uczestników pogrzebu) Za zmarłych Stefana, Jadwigę, Pawła Marciniaków; zm. z rodz. Marciniaków; Stefana Wieczorka; zm. z rodz. Wieczorków Za śp. Włodzimierza Czesława Cwyla (od uczestników pogrzebu) wolne - kliknij aby zarezerwować Za śp. Zofię Koczyk (od uczestników pogrzebu) Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 16 września 2024
18:00 | W 45 r. ślubu Elżbiety i Sławomira Doniców - dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Rodziny |
Wtorek 17 września 2024
18:00 | Za zmarłych Janusza, Zuzannę, Jacka Knapów; Arkadiusza Bieniasa; Sławomira Sztobryna |
Środa 18 września 2024
18:00 | Za śp. Adama, Hieronima (r), Annę, Rozalię, Jerzego Bratosów, Zofię Jakubczyk, Tadeusza Mikuska, Wiesława Łubińskiego |
Czwartek 19 września 2024
7:00 | Do MB Saletyńskiej - przebłagalna |
18:00 | Za zmarłych Janinę, Czesława, Leszka, Radosława Kęsików |
Piątek 20 września 2024
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Sobota 21 września 2024
17:15 | Za zmarłych Mieczysława (16 r. śm.) oraz rodziców Annę i Antoniego Kurzepów oraz ich zmarłe dzieci |
18:00 | Za śp. Zofię (r), Jana, Ryszarda Budziaków; Halinę, Wacława Nowczyków; zm. z rodz. Budziaków i Czerskich |
Niedziela 22 września 2024
9:00 | Za śp. Reginę, Hipolita Piekarniaków |
11:30 | W r. ślubu Natalii i Mariusza Rulaków - dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Rodziny |
18:00 | Za zmarlych Leokadię (r), Bernarda Chojeckich |
19:30 | Do św. Rity - patronki spraw beznadziejnych |
Poniedziałek 23 września 2024
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Wtorek 24 września 2024
18:00 | Za śp. Wiesławę Bogucką (od uczestników pogrzebu) |
Środa 25 września 2024
18:00 | Za śp. Kazimierza Kaniewskiego (r), Stanisława, Franciszkę Kaniaków, Tomasza, Magdalenę Urbańskich |
Czwartek 26 września 2024
18:00 | Za śp. Stanisława Frączka (od uczestników pogrzebu) |
Piątek 27 września 2024
18:00 | Za zmarłych Stanisławę (r), Jana Kościńskich |
Sobota 28 września 2024
18:00 | Za śp. Wacława Makucha |
19:00 | Nabożeństwo do MB Pani Rozniszewskiej |
Niedziela 29 września 2024
9:00 | Za śp. Janinę (10 r. śm.), Feliksa Wachników |
11:30 | W 20 r. ślubu Bożeny i Krzysztofa Frączków - dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Rodziny |
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Poniedziałek 30 września 2024
17:15 | Za śp. Alinę Grzeżałkowską (r) |
18:00 | Za śp. Annę (r), Edwarda Malinowskich |
Wtorek 1 października 2024
18:00 | Za śp. Edwarda Kowalskiego (r) |
Środa 2 października 2024
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Czwartek 3 października 2024
18:00 | Za śp. Katarzynę, Michała Jakubiaków |
Piątek 4 października 2024
7:00 | Za śp. Franciszka Smolińskiego |
18:00 | Do Najświętszego Serca Pana Jezusa |
Sobota 5 października 2024
16:15 | Za śp. Irenę Majewską (2 r. śm.) |
18:00 | Do Niepokalanego Serca NMP |
Niedziela 6 października 2024
9:00 | Za śp. Tadeusza i zm. z rodz. Marchewków, Jakubiaków, Niedziałków, Rudowskich |
11:30 | W 30 r. ślubu Agnieszki i Andrzeja Miśków - dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Rodziny |
18:00 | Za śp. Helenę, Mieczysława, Annę, Romana Kurasiewiczów, Franciszkę Majewską, Halinę Czyżewską |
Poniedziałek 7 października 2024
18:00 | Za śp. Reginę, Melanię, Józefa, Maksymiliana Kilińskich |
Wtorek 8 października 2024
16:15 | Za zmarłych Wandę (r), Ryszarda Piskozub; zm. z rodz. Kwiatkowskich; Bogdana Kowalczyka |
18:00 | Za śp. Janinę (r), Jana, Kazimierza Sałków |
Środa 9 października 2024
16:15 | Za zmarłych Roberta (10 śm.), Irenę Czaplińskich |
18:00 | Za śp. Joannę, Stanisława Chojnackich |
Czwartek 10 października 2024
16:15 | Za śp. Włodzimierza Czesława Cwyla (od uczestników pogrzebu) |
18:00 | Za śp. Jerzego Rotuskiego (od uczestników pogrzebu) |
Piątek 11 października 2024
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Sobota 12 października 2024
16:15 | Za zmarłych z rodz. Czerwińskich, Marczaków, Chojnackich, Grądzielów, Kulików, Sobotów |
18:00 | Za śp. Pawła (r), Jadwigę, Stefana Marciniaków |
Niedziela 13 października 2024
9:00 | Za śp. z rodz. Zielińskich, Traczyków, Janczewskich |
11:30 | O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Katarzyny, Marka i ich dzieci |
18:00 | Za śp. Edwarda, Emilię Dąbków |
Poniedziałek 14 października 2024
18:00 | W intencji nauczycieli, wychowawców i pracowników Szkoły |
Wtorek 15 października 2024
16:15 | Za śp. Janinę (r), Józefa, Krzysztofa Dąbrówków |
18:00 | Za śp. Edwarda, Zofię Koczyków |
Środa 16 października 2024
18:00 | W 8 rocznicę ślubu Iwony i Łukasza Wachników o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla dzieci i rodziny ze wspomnieniem o Ani w Dniu Dziecka Utraconego |
Czwartek 17 października 2024
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Piątek 18 października 2024
18:00 | Za śp. Ryszarda Kaczyńskiego (r), Sylwestra Majewskiego, Genowefę, Stanisława Marchewków; Celinę, Macieja Donajskich |
Sobota 19 października 2024
16:15 | W 70 r. urodzin Kazimierza Wachnika |
18:00 | Za śp. Jana (r), Katarzynę, Jana Skoniecznych |
Niedziela 20 października 2024
9:00 | Za śp. Mariannę (r), Mieczysława, Alicję Grzeszczaków |
11:30 | Za parafian |
18:00 | Za śp. Włodzimierza Czesława Cwyla (od uczestników pogrzebu) Za śp. Zofię Makuch (od uczestników pogrzebu) Za śp. Zdzisława Rybarczyka (od uczestników pogrzebu) Za zmarłych Annę, Aleksandra i zm. z rodz. Radzików; Mariannę i zm. z rodz. Urbańskich; Czesława Wiśniewskiego Za zmarłych Zofię, Romana, Bronisławę, Feliksa Kucharskich Za zmarłych Stefana (r), Władysława, Ludwikę Kucharskich Za śp. Józefa Kocyka (od uczestników pogrzebu) Za śp. Wiesławę Bogucką (od uczestników pogrzebu) Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować Za śp. Zofię Koczyk (od uczestników pogrzebu) Za śp. Krzysztofa, Eugeniusza, Wiesława Stańczyków; Wacława, Antoninę Piwowarczyków wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 21 października 2024
16:15 | Za śp. Stanisława Seremaka (r) |
18:00 | Za śp. Zbigniewa, Genowefę, Mieczysława Sieków; Zofię, Edwarda Narojczyków; Jana, Mariannę Dąbków |
Wtorek 22 października 2024
18:00 | Za śp. Kazimierza Staszewskiego |
19:00 | Do św. Rity - patronki spraw beznadziejnych |
Środa 23 października 2024
16:15 | Za zmarłych Janinę (r), Kazimierza Janczewskich; zm. z rodz. Grzeszczaków |
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Czwartek 24 października 2024
18:00 | Za śp. Grzegorza Urbańskiego |
Piątek 25 października 2024
18:00 | Za śp. Stefanię, Adolfa, Mariannę, Michała, Leokadię, Zbigniewa Korczaków |
Sobota 26 października 2024
17:00 | Nabożeństwo do MB Pani Rozniszewskiej |
Niedziela 27 października 2024
9:00 | Za śp. Feliksa (14 r. śm.), Janinę Wachników |
11:30 | Za parafian |
18:00 | Za śp. Pawła (r), Czesława Michów |
Poniedziałek 28 października 2024
18:00 | Za śp. Władysławę, Mariana Rokitów |
Wtorek 29 października 2024
16:15 | Za śp. Zofię Makuch (od uczestników pogrzebu) |
18:00 | Za śp. Wiesławę Bogucką (od uczestników pogrzebu) |
Środa 30 października 2024
18:00 | Za śp. Helenę Celuch (r) |
Czwartek 31 października 2024
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Piątek 1 listopada 2024
Wszystkich Świętych
9:00 | Za zmarłych Władysława (21 r. śm.), Mariannę Szymańskich |
11:30 | Za zmarłych parafian |
18:00 | Za zmarłych Stefanię (r), Floriana, Józefa, Zenona, Marka, Krystynę, Janinę Kołakowskich, Bolesławę Wachowicz |
Sobota 2 listopada 2024
9:00 | Za śp. Krzysztofa (r), Genowefę, Jana Sieków; Władysławę, Jana Młynarczyków; Jadwigę, Pawła, Leszka Dubików; Mariannę, Mieczysława Smardzów |
11:30 | Za śp. Zygmunta (5 r. śm.), Helenę, Stanisława Figlewiczów; Zofię, Wacława, Tadeusza, Mariannę Padeskich |
18:00 | Za śp. Józefę, Andrzeja Koczyków; Antoninę, Jana, Helenę, Franciszka, Kazimierza Narojczyków; Zbigniewa, Krzysztofa Górskich; Ryszarda Kowalskiego |
Niedziela 3 listopada 2024
9:00 | Za śp. Janinę, Feliksa, Kazimierza Wachników, Annę, Antoniego Kurzepów, zm. z rodz. Kurzepów |
11:30 | Za parafian |
18:00 | Za śp. Kazimierza, Jadwigę (r) Marchewków, Janinę Dobosz, Jadwigę, Henryka Strzelczyków, Jolantę Polak |
Poniedziałek 4 listopada 2024
18:00 | Za zmarłych Edwarda (r), Teresę Suska |
Wtorek 5 listopada 2024
18:00 | Za zmarłych Zofię, Kazimierza, Zbigniewa Kamińskich, Franciszkę Burną, zm. z rodz. Kamińskich |
Środa 6 listopada 2024
18:00 | Za śp. Jana (r), Teklę i zm. z rodz. Kurków |
Czwartek 7 listopada 2024
18:00 | Za zmarłych Stefanię, Józefa Gałązków |
Piątek 8 listopada 2024
18:00 | Za zmarłych Bogumiłę, Jana Koczyków (r) |
Sobota 9 listopada 2024
17:15 | Za śp. Włodzimierza Czesława Cwyla (od uczestników pogrzebu) |
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Niedziela 10 listopada 2024
9:00 | Za śp. Józefa, Henryka Czerwińskich |
11:30 | Za parafian |
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Poniedziałek 11 listopada 2024
9:00 | Za Ojczyznę |
18:00 | Za zmarłych Stefanię (r), Stanisława, Mariannę, Stefana Kacprzaków; Danutę Kuczyńską; Bronisławę, Feliksa Kucharskich |
Wtorek 12 listopada 2024
7:00 | Za śp. Władysława, Stefanię, Dionizego Pyrków |
18:00 | Za zmarłych Mariannę, Władysława, Bernarda, Leokadię, Mirosława Chojeckich; Piotra, Martę, Bernarda Piechotów; Władysławę Porowską; Ryszarda, Mariannę Kamińskich |
Środa 13 listopada 2024
18:00 | Za zmarłych Ilonę Rybakowską; Zofię Grzechnik; Eugenię Mazur; Martę Świerczyńską; Mariana Koczyka; Mariana, Irenę, Jerzego Skoniecznych; Elżbietę Szczypior |
Czwartek 14 listopada 2024
18:00 | Za śp. Jerzego Rotuskiego (od uczestników pogrzebu) |
Piątek 15 listopada 2024
18:00 | Za śp. Zofię Makuch (od Haliny i Stanisława Kurków) |
Sobota 16 listopada 2024
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Niedziela 17 listopada 2024
9:00 | Za zmarłych Feliksa, Janinę Wachników; zm. z rodz. Wachników i Kurzepów |
11:30 | Za parafian |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować Za śp. Zofię Koczyk (od uczestników pogrzebu) Za śp. Włodzimierza Czesława Cwyla (od uczestników pogrzebu) Za śp. Zofię Makuch (od uczestników pogrzebu) Za śp. Zdzisława Rybarczyka (od uczestników pogrzebu) Za śp. Józefa Kocyka (od uczestników pogrzebu) Za śp. Wiesławę Bogucką (od uczestników pogrzebu) Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 18 listopada 2024
18:00 | Za zmarłych Wandę Pyrka, Wacławę, Romana (r) Miśków; zm. rodz. Miśków; Renatę Auguścińską |
Wtorek 19 listopada 2024
18:00 | Za śp. Tadeusza Sękulskiego (12 r. śm.) |
Środa 20 listopada 2024
18:00 | Za śp. Janinę Kołakowską (4 r. śm.) |
Piątek 22 listopada 2024
18:00 | Za śp. Apoloniusza (r), Mariannę Korczaków, Jana, Janinę Sochajów |
19:00 | Do św. Rity - patronki spraw beznadziejnych |
Sobota 23 listopada 2024
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Niedziela 24 listopada 2024
9:00 | Za śp. Cecylię, Pawła Sobotów, Pawła, Apolonię Budziaków |
11:30 | Za parafian |
18:00 | Za śp. Mariannę, Władysława Chojeckich; zm. z rodz. Chojeckich |
Poniedziałek 25 listopada 2024
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Wtorek 26 listopada 2024
18:00 | Za śp. Zdzisława Rybarczyka (od uczestników pogrzebu) |
Środa 27 listopada 2024
18:00 | Za śp. Mariannę, Mariana Traczyków |
Czwartek 28 listopada 2024
18:00 | Za zmarłych Tadeusza (r), Wiktorię Kalbarczyków |
Piątek 29 listopada 2024
18:00 | Za śp. Wiesławę Bogucką (od uczestników pogrzebu) |
Sobota 30 listopada 2024
18:00 | Za śp. Andrzeja Frączka, zm. z rodz. Frączków i Stańczyków |
19:00 | Nabożeństwo do MB Pani Rozniszewskiej |
Niedziela 1 grudnia 2024
9:00 | Za śp. Helenę, Józefa Wnorowskich; Barbarę, Zenona Traczyków |
11:30 | Za parafian |
18:00 | Za śp. Jerzego (r), Janinę Urbańskich |
Poniedziałek 2 grudnia 2024
7:00 | Za śp. Adama Jakubika (r) |
Wtorek 3 grudnia 2024
7:00 | Za zmarłych Zofię, Stefana, Mariana, Stanisławę, Wincentego Przęczków |
Środa 4 grudnia 2024
7:00 | Za zmarłych Barbarę, Henryka Frączków |
Czwartek 5 grudnia 2024
7:00 | Za śp. Wiktora Marczaka (r) |
18:00 | Za śp. Jerzego Rotuskiego (1 r. śm.) |
Piątek 6 grudnia 2024
7:00 | Za śp. Andrzeja, Franciszka, Janinę, Józefa Smolińskich; Marię, Stanisława Górskich; Irenę, Stanisława Sikorskich |
18:00 | Do Najświętszego Serca Pana Jezusa |
Sobota 7 grudnia 2024
7:00 | Za śp. Mieczysława Celucha (r) |
9:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Niedziela 8 grudnia 2024
9:00 | Za śp. Barbarę Stępień |
11:30 | Za parafian |
18:00 | Za śp. Leokadię, Michała, Zbigniewa Korczaków; Władysławę, Edwarda Altawęgrów |
Poniedziałek 9 grudnia 2024
7:00 | Za śp. Leokadię, Jana Grzeszczaków, zm. z rodz. Urbańskich |
Wtorek 10 grudnia 2024
7:00 | Za śp. Zdzisława Rybarczyka (od uczestników pogrzebu) |
18:00 | Za śp. Włodzimierza Czesława Cwyla (od uczestników pogrzebu) |
Środa 11 grudnia 2024
7:00 | Za śp. Zofię Makuch (od uczestników pogrzebu) |
Czwartek 12 grudnia 2024
7:00 | Za śp. Stanisława Marczaka (r) |
Piątek 13 grudnia 2024
7:00 | Za zmarłych Mariannę, Jana, Mieczysława Kochanków; Michalinę, Zofię, Andrzeja Rybakiewiczów |
Sobota 14 grudnia 2024
7:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Niedziela 15 grudnia 2024
9:00 | Za zmarłych Irenę, Krzysztofa Talagów (r); Piotra Wójcika |
11:30 | Za parafian |
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować Za śp. Adama Jakubika i zm. z rodz. Jakubików Za śp. Zofię Koczyk (od uczestników pogrzebu) Za śp. Włodzimierza Czesława Cwyla (od uczestników pogrzebu) Za śp. Zofię Makuch (od uczestników pogrzebu) Za śp. Zdzisława Rybarczyka (od uczestników pogrzebu) Za śp. Józefa Kocyka (1 r. śm.) Za śp. Czesława Ciechackiego (r) Za zmarłych Henryka (r), Adama, Czesławę Grzeszczaków, Mateusza Talagę Za śp. Wiesławę Bogucką (od uczestników pogrzebu) |
Poniedziałek 16 grudnia 2024
7:00 | Za śp. Ewę Banasiewicz (8 r. śm.) |
Wtorek 17 grudnia 2024
7:00 | Za śp. Ks. Stanisława Skwirę (5 r. śm.) |
Środa 18 grudnia 2024
7:00 | Za śp. Mariannę, Stanisława, Mariannę, Adama, Edwarda, Wandę, Karolinę, Aleksego Piechotów |
Czwartek 19 grudnia 2024
7:00 | Za śp. Stanisława i zm. z rodz. Soplów |
Piątek 20 grudnia 2024
7:00 | Za śp. Józefa (r), Janinę, Krzysztofa, Zofię, Andrzeja Dąbrówków |
Sobota 21 grudnia 2024
7:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Niedziela 22 grudnia 2024
9:00 | Za śp. Józefę Kowalską (r) |
11:30 | Za parafian |
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Poniedziałek 23 grudnia 2024
7:00 | Za śp. Bolesława Miśka (r) |
18:00 | Za zmarłych Bogdana Kowalczyka; Katarzynę, Andrzeja, Henryka. Mieczysława Kwiatkowskich; Wandę Piskozub; Barbarę Frączek; Danielę Kowalską |
Wtorek 24 grudnia 2024
7:00 | Za śp. Adama, Janinę, Jerzego Młynarczyków, Irenę Talaga, Henryka Matysiaka |
24:00 | Za parafian |
Środa 25 grudnia 2024
Boże Narodzenie
9:00 | Za śp. Henryka, Józefa, Barbarę Czerwińskich |
11:30 | Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej |
18:00 | Za śp. Zofię Makuch (od uczestników pogrzebu) |
Czwartek 26 grudnia 2024
9:00 | Za śp. Kazimierza Urbańskiego (r) |
11:30 | Dziękczynna za opiekę i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny Kołakowskich |
18:00 | Za śp. Helenę Mich (5 r. śm.) |
Piątek 27 grudnia 2024
17:15 | Za zmarłych Damiana, Mariana Sawickich; Martę, Wacława Olszewskich |
18:00 | Za zmarłych Eugeniusza, Zofię, Michała Józwowiczów, Barbarę, Kazimierza Łyjaków |
Sobota 28 grudnia 2024
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
19:00 | Nabożeństwo do MB Pani Rozniszewskiej |
Niedziela 29 grudnia 2024
9:00 | Za śp. Franciszka (r), Andrzeja Smolińskich |
11:30 | Za parafian |
18:00 | Za śp. Kacpra Sobieraja (od uczestników pogrzebu) |
Poniedziałek 30 grudnia 2024
17:15 | Za śp. Annę Kamińską (r) |
18:00 | Za śp. Wiesławę Bogucką (od uczestników pogrzebu) |
Wtorek 31 grudnia 2024
7:00 | Za śp. Edwarda Mazura (r) |
18:00 | Dziękczynienie na zakończenie roku |